SIGFRID ULLMAN, tillskriven, olja på duk, osign.
Landskap. Stämpel à tergo "Detta konstverk är utfört av konstnären Sigfrid Ullman född 3 februari 1886 intygas: blyertssignatur Nanna Ullman". 70 x 55.
Någon repa.