Tina
331488

BOKSTÖD, tenn samt mässing, Anna Petrus, Svenskt Tenn, Stockholm 1975, modellnummer 429.

Reliefdekor av lejon, stämplade med änglamärket Svenskt Tenn A 10. L 17, b 11, h 11.

Slitage, repor, rispor, anlöpningar.

Lähtöhinta
2 500 SEK