331572

VASER samt LJUSSTAKAR, 3+4 st, diskusmetall och brons, Just Andersen o GAB, 1930/40-tal.

2 vaser samt 4 ljusstakar i diskusmetall, Just Andersen. 1 vas brons GAB. H 3,5-10.

Slitage. Repor. Bucklor. GAB vasen med gåvogravyr.

Lähtöhinta
1 500 SEK