Kellot
331603

FICKUR, 4 st, silver och förgyllt silver, sekelskiftet 1900.

Herrur 2 st bla Longines, Damur 2 st bla Waltham. D 3-5,4.

Repor. Bruksslitage. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK