Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MATSALSBORD, rokokostil, grå-/grönmålning, sannolikt Solgården, 1900-talets senare del. L 370.

Röd randdekor. Stämplade SOL. D 120 x 120. 5 iläggskivor med sarg, vardera L 50. Total mått inkl skivor L 370.

Bruksslitage. Mindre repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK