Gottfrid Virgin

(Ruotsi, 1831-1876)
Gottfrid Virgin
(Ruotsi, 1831-1876)

GOTTFRID VIRGIN, olja på duk, uppfodrad på pannå, sign och dat 1870.

Sittande man. 64 x 51.

Krackelyr. Retuschering.

Lähtöhinta
6 000 SEK