Jean-Antoine Injalbert

(Ranska, 1845-1933)
Jean-Antoine Injalbert
(Ranska, 1845-1933)

JEAN-ANTOINE INJALBERT, skulptur, brons, jugend, Frankrike, tidigt 1900-tal, sign.

Kvinna. Sockel i sten. H 33.

Slitage. Naggad sockel.

Lähtöhinta
5 000 SEK