332646

ARMBANDSUR, med integrerad länk 14k guld, Certina. Länk Gunnar Carlander, Stockholm, 1960/70-tal. Tot vikt 28,2g.

Damur, quartz, guldfärgad urtavla, mineralglas, diam 17mm. Boettnr 133 8813 65L 18-18,5.

Slitage. Ej funktionstestad. Nagg på glas. Repor på urtavla.

Lähtöhinta
3 700 SEK