Niels Moeller Lund

(Tanska, 1863-1916)
Niels Moeller Lund
(Tanska, 1863-1916)

NIELS MOELLER LUND, olja på duk, sign.

"Tumbling down, the burn comes down". 110 x 155.

Smärre krackelyr, färgbortfall och repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK