Muut
333322

BARNVAGN, metall och rotting omkring 1900.

Metallunderrede. Flätad korg i rotting. Svarvat handtag i trä. Uppfällbar sufflett i svart galon. B ca 54. L ca 118. H ca 84.

Slitage. Skador på korg. Rost. Löst underrede till handtag. Något ostadig. Sufflett lös. Hål i sufflett.

Lähtöhinta
2 500 SEK