Muut Muut
33379
COCKTAILSET, 2 delar. Alessi 1960-tal.
Cocktailset, 2 delar. alessi 1960-tal.

Rostfritt stål. Shaker samt ishink. H 19 resp 13. Istång medföljer.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK