Muut
333950

VÄGGLJUSSTAKE, OLJELAMPA samt ALNMÅTT, 3 st, järn, bl a dat 1751.

Alnmått. L 72.
Väggljusstake, H 65.
Oljelampa, H 20, L 18.

Bruksslitage. Märken och repor. Anlupet. Tillverkningsdefekt.

Lähtöhinta
1 500 SEK