Muut Uushopea
33421
BESTICKUPPSÄTTNING, 24 delar, nysilver, England. Tidigt 1900-tal.
BestickuppsÄttning, 24 delar, nysilver, england. tidigt 1900-tal.

Fiskbestick: 12 gafflar och 12 knivar med benskaft. L 19-21.

Bruksslitage med sprickor de flesta skaft.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
600 SEK