Fanny Brate

(Ruotsi, 1861-1940)
Fanny Brate
(Ruotsi, 1861-1940)

FANNY BRATE, olja på duk, sign o dat 1913.

Poträtt av en kvinna. 80x90.

Större Krackeleringar. Rispor.

Lähtöhinta
3 000 SEK