SKULPTURER, 9 st, vitmetall, Svensk regentlängd, efter Allan Ebeling, 1900-tal.

Gustaf Vasa, Karl IX, Gustaf II Adolf, Drottning Kristina, Karl X, Karl II, Gustaf III, Karl Johan, Gustaf V. H ca 13-14.

Slitage. Anlöpningar. Bristningar. Kantnagg.

Lähtöhinta
4 000 SEK