SKÄRP, 2 st, Moschino samt Prada.

Moschino skärp i svart läder med silverfärgad metall spänne. Stämpelmärkt "MOSCHINO redwall Made in Italy" samt numrerad. Enligt märkning storlek 42. Längd till hål: 77-85 cm. Prada skärp i hallonrött resårtyg med hallonröda skinndetaljer. Guldfärgad metall spänne, stämpelmärkt "PRADA MILANO DAL 1913". Skärp stämpelmärkt "PRADA MADE IN ITALY" samt numrerad. Enligt märkning storlek 80/32. Total längd: 103 cm. Dustbag medföljer.

Moschino skärp med ett senare hål par. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK