335169

LJUSSTAKAR, ett par, tenn, sengustavianska, Zadoch Bergenholtz, Vimmerby, 1819.

Kannelerade skaft på fot med fyra kulfötter. H ca 16.

Slitage. Anlöpningar. Repor. Sprickor. Något buckliga ljusmanschetter.

Lähtöhinta
2 500 SEK