OKÄNDA KONSTNÄRER, 2 st, akvareller, sign Aug Kjell samt otydligt sign.

Motiv från Venedig samt italienskt medelhavsmotiv. 34 x 19 samt 22 x 30.

Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 500 SEK