Johan Snack

(Ruotsi, 1756-1787)
Johan Snack
(Ruotsi, 1756-1787)

KOPPARSTICK, 3 st, bla Johan Snack, 1700/1800-tal.

Porträtt föreställande Emanuel Swedenborg, Pehr af Bjerkén och François de Salignac de La Mothe-Fénelon dit Fénelon. Bildstrl 14-16,5 x 8-11.

Slitage. Beskurna. Något gulnade. Fläckar.

Lähtöhinta
4 500 SEK