337052

SKRIVSTÄLL, empire, 1800-talets första hälft.

På rund fot med vegetativa bårder och girlanger av vinrankor. Lock krönt av en ros. Brännförgylld. H ca 15.

Slitage. Färgbortfall. Lösa delar. Senare bemålad.

Lähtöhinta
3 000 SEK