PARTI REKLAMAFFISCHER, 6 st, 1940-1990-tal.

Champis, Bengt Dalström, Örebro; SAS 2st, 1990-tal samt 1950-tal; AGA, 1942-43, och "The spotnicks" Tabstryck, Jönköping, 1962. Bladstrl cirka 99x70. Oramade.

Revor i kanter, rispor, kantstötta, veck, slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK