33825
Peter Dahl
(Syntymävuosi 1934)
Dahl, peter, akvarellerad litografi, provtryck i ett ex. sign och med påskrift á tergo.

DAHL, PETER, akvarellerad litografi, provtryck i ett ex. Sign och med påskrift á tergo.

Människor i rumsmiljö. 30 x 40.

Ej examinerad ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
6 000 SEK