338292

BOKSTÖD, Carl-Einar Borgström, art deco, Ystad Metall, 1900-talets tredje kvartal.

Patinerad brons i form av ansikte. Märkt ceb Ystad Brons SWEDEN. Höjd 16 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK