338362

BUKSTOP, tenn, Eric Magnus Hammarstrand, Falun 1791.

Locket med medaljong. Svängd hänkel. H 23.

Slitage. Repor. Några bucklor. Lagad hänkel. Botten ristad: Silversvärd.

Lähtöhinta
2 000 SEK