339028

HERRARMBANDSUR, 3 st, stål, Perfecta, Atlantic samt Marker.

Perfecta märkt Automatic Vattensäker. Atlantic märkt Världsmästarur Jet Super. Marker märkt 20 ATM. Alla med Diam 33,5.

Bruksslitage. Ej funktionstestade. Glasen med repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK