FAT/BRICKA, nysilver, CG Råström, 1900-talets första hälft.

Oval form med hänklar i form av plymer. L 44.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?