ANTOINE FRANCOIS CALLET, kopia efter, gouache med täckvitt, 1800-talets andra hälft.

Ovalt helfigursporträtt av Konung Ludvig XVI av Frankrike. Ram i mässing med genombruten dekor. Bildstrl 8x6.

Ytslitage. Reva. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
1 800 SEK