Gustaf Rydberg

(Ruotsi, 1835-1933)
Gustaf Rydberg
(Ruotsi, 1835-1933)

RYDBERG, GUSTAF. Olja på pannå. Ristad monogramsign.

Skånsk bondgård. 32 x 54.

Lähtöhinta
8 000 SEK