Robert Wilhelm Ekman

(Suomi, 1808-1873)
Robert Wilhelm Ekman
(Suomi, 1808-1873)

ROBERT WILHELM EKMAN, tillskr, olja på duk, ej sign.

Vid sjukhussängen. 65 x 54. Intyg från Sixten Strömbom på Nationalmuseum á tergo.

Krackeleringar. Lagning.

Lähtöhinta
5 000 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?