Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Robert Wilhelm Ekman

(Suomi, 1808-1873)
Robert Wilhelm Ekman
(Suomi, 1808-1873)

ROBERT WILHELM EKMAN, tillskr, olja på duk, ej sign.

Vid sjukhussängen. 65 x 54. Intyg från Sixten Strömbom på Nationalmuseum á tergo.

Krackeleringar. Lagning.

Lähtöhinta
5 000 SEK