341260

ARMBANDSUR, 2st, 18k guld, Omega Seamaster och Tissot Seastar Seven. 1970/80-tal.

Herrur, Omega, quartz, datum, mineralglas, guldfärgad urtavla, diam 33mm, svart läderband i original. Damur, Tissot, manuell, plastglas, silverfärgad urtavla, diam 23mm, svart moccaband i original.

Gravyr "För nit och redlighet..." resp namngravyr. Slitage. Repor på boett. Repor på plastglas. Slitage på band.

Lähtöhinta
2 500 SEK