KARFF samt SKÅL, nysilver och glas, jugend, märkt WMF, omkr sekelskiftet 1900.

Glaskanna med lock med dekor av katt. Skål med insats i glas. H 8-13.

Slitage. Repor. Anlöpningar.

Lähtöhinta
1 500 SEK