Gustavsberg

(Ruotsi, 1825-)
Gustavsberg
(Ruotsi, 1825-)

SERVISDELAR, 56 delar, opakgods,"Silverband", Gustavsberg, 1900-tal.

11 djupa tallrikar. 12 assietter. 11 mindre assietter. 12 mattallrikar. Terrin med lock. Tillbringare. 4 uppläggningsfat i olika storlekar. 2 karotter. Såsskål på fat. Mindre stekfat.

Slitage. Nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?