DAMROCK, Burberry, London, 1900-talets fjärde kvartal.

Mörkblå, 85% ull och 15% kamelhår. L ca 116 från nacksöm under kragen till nederkant. Armlängd ca 39 från armhåla till nederkant.

Bruksslitage samt fläckar, innerficka med mindre hål.

Lähtöhinta
1 500 SEK