DAMROCK, Burberry, London, 1900-talets fjärde kvartal.

Beige med rutigt foder, 67% polyester samt 33% bomull.
L ca 86 från nacksöm under kragen till nederkant. Armlängd ca 43 från armhåla till nederkant.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK