AXELREMSVÄSKA, Chanel, Paris, 1900-talets sista kvartal.

Svart quiltat skinn, guldfärgat lås med monogram fram. Ett innerfack. Guldfärgad kedja med svart skinnrem. Fodrad med vinrött tyg, sytt monogram. Stämpelmärkt invändigt "CHANEL" samt "MADE IN FRANCE". L 24, b 5, h 16.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
5 000 SEK