DAMROCK, Burberry, London, 1900-talets slut.

Beige med rutigt foder, 81% bomull samt 49% polyester. L ca 110 från nacksöm under kragen till nederkant. Ärmlängd 44 från armhåla till nederkant.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK