Anna Munthe-Norstedt

(Ruotsi, 1854-1936)
Anna Munthe-Norstedt
(Ruotsi, 1854-1936)

ANNA MUNTHE NORSTEDT, olja på pannå, sign o dat 1900.

Tomte med mus. 10x8. Bär dedikation a tergo.

Sedvanligt ytslitage, mindre färgbortfall.

Lähtöhinta
1 500 SEK