Muut Muut
34715
MUGG, metall, emalj, 1896.
Mugg, metall, emalj, 1896.
Mugg, metall, emalj, 1896.
Mugg, metall, emalj, 1896.
Mugg, metall, emalj, 1896.

Rik tryckt dekor av bla ryska stadsvapnet med dubbelörnen samt Nikolaj II:s krönta monogram. Minnesmugg tillverkad till Tsar Nikolaj II: s kröning i moskva 1896. H 10.

Slitage och flera emaljskador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK