Muut Muut
34741
MUGGAR, ett par, metall, emalj, Kockums, 1897.
Muggar, ett par, metall, emalj, kockums, 1897.

Slitage och nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
800 SEK