Tarjoaminen vasarahuutokaupassa on helppoa

valitse vaihtoehto, joka sopii sinulle parhaiten!

1. Puhelintarjous 2. Online live-tarjous
3. Ostomääräys
4. Tarjous salissa

Lue lisää ja rekisteröidy

34827
FLASKOR, 2st, snarlika, flintgods resp porslin, Rörstrand, tidigt 1900-tal.
Flaskor, 2st, snarlika, flintgods resp porslin, rörstrand, tidigt 1900-tal.

Med proppar. Dekor av kineserande figurer och blommor i blått, rosa, brunt och guld. Med texten Th. Winborg & Co. H 22.

Krakelyr och missfärgningar. Enstaka nagg. Lagning.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
900 SEK