BORDSUPPSATS, glas, nysilver, nyrenässans, sent 1800-tal.

Rikt utformad fot med dekor av bla maskaroner. Delvis förgylld. Glasskålen med konturerade kanter och slipad dekor. Diam 32, h 27.

Smärre slitage och nagg.

Lähtöhinta
800 SEK