Leandro Bassano

(Italia, 1567-1622)
Leandro Bassano
(Italia, 1567-1622)

LEANDRO BASSANO, hans efterföljd, olja på uppfodrad duk.

"Herdarnas tillbedjan". 162 x 144 cm.

Uppfodrad duk. Krackeleringar. Eftermörknande retuscher.

Lähtöhinta
25 000 SEK