Harry Carlsson

(Ruotsi, 1913-1992)
Harry Carlsson
(Ruotsi, 1913-1992)

HARRY CARLSSON, olja på duk, sign.

"Stadsbild 1960". Norrköpings Industrilandskap i vinter. 91x 72.

Några repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuvan käyttöoikeudet