350999

FICKUR, 3 st, silver, England, 1800-tal.

Fickur, Chester 1899. Urtavla märkt The Express English Lever, JG Graves, Sheffield. Diam 5,2. Klockkedja av silver. 2 fickur, London 1878 samt 1885. Vitemaljerade urtavlor. Diam 4,4 samt 4,7.

Ej funktionstestade. Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK