Adèle Söderberg

(Ruotsi, 1880-1916)
Adèle Söderberg
(Ruotsi, 1880-1916)

ADÈLE SÖDERBERG, olja på duk. Sign.

"Götgatan 95". 60 x 97.

Smärre ytrispor. Enstaka färgbortfall.

Lähtöhinta
5 000 SEK