GILLBERG, CARL GUSTAF, litografi, efter Vernet, 1800-talets första hälft.

"Ungersk häst". Motiv av stegrande häst. Bildstorl 23 x 28.

Gulnad och med fuktfläckar.

Lähtöhinta
600 SEK