Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Edwin John Ellis

(Yhdistynyt kuningaskunta, 1841-1895)
Edwin John Ellis

EDWIN JOHN ELLIS, tillskriven, akvarell, osign.

Landskap med herdinna och får. 40 x 60.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Lähtöhinta
4 000 SEK