356626

FIGURINER, PIPA SAMT FLÖJT, 5 st, lergods, samtliga troligen Sydamerika.

Föreställande bla gudomar. H 5-15.

Slitage, nagg, avslag, sprickor. Någon del med lagning.

Alkuperä - Provenienssi

Dr Finn Sandbergs samling.

Lähtöhinta
1 500 SEK