356766

YTTERFODER, art deco, 1930-tal.

Metall. Avlång oktagonal form, dekor av skalbaggar, löstagbar inre del. Märkt "WEIHNACHTEN 1930 TONI LIST" samt "ARGENTOR AS" L 32, b 27, h 16,5.

Slitage, repor, anlupen, buckla.

Lähtöhinta
2 000 SEK