Muut
358412

SPISELKRANS, gustaviansk stil och BRASREDSKAP, 2 st, 1900-talets slut.

Spiselkrans i trä, skuren dekor. Bredd 140, bredd 17, höjd 131 cm. Brasredskap i järn, längd 62.

Slitage, kantskador, smärre fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK